Rejestracja spółki w Anglii

Gotowe spółki

Kancelaria LDT Solutions oferuje łatwą, szybką rejestrację firmy w Anglii.

Jeżeli chcesz zarejestrować firmę w Anglii? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Pomagamy szybko i niedrogo zarejestrować spółkę.

http://ltd-solutions.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/arrows_circle_check.svg

Założenie spółki w Anglii – jak to działa?

W Anglii wiodącą formą prowadzenia działalności gospodarczej jest spółka Limited – odpowiednik polskiej spółki z o.o. Finanse spółki LTD nie mogą być łączone z finansami właścicieli spółki. Podobnie jak polskie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, także spółki LTD posiadają osobowość prawną. Plusem spółek jest fakt, że nie ma określonego wymogu kapitału założycielskiego. W tym sensie spółkę LTD może założyć praktycznie każdy. Co więcej – nie trzeba nawet zamieszkiwać na terenie Wielkiej Brytanii, by móc zarejestrować firmę w Anglii. Sama spółka musi jednak posiadać swój adres i musi znajdować się na terenie Wielkiej Brytanii. Spółka LTD musi mieć minimum jednego udziałowca, który może jednocześnie pełnić funkcję dyrektora spółki. Podobnie jak polskie spółki z o.o., również angielskie spółki muszą mieć specjalne zakończenie nazwy. Nazwy spółek w Anglii kończą się słowem Limited lub skrótem LTD.

Jak założyć firmę w Anglii?

Mimo, że do zarejestrowania spółki lub firmy w Anglii wystarczy jedna osoba, sam proces wymaga spełnienia kilku warunków. Podstawowym jest oczywiście znajomość języka angielskiego oraz tamtejszego prawa dotyczącego spółek handlowych i działalności gospodarczej. Obowiązkowe jest wypełnienie formularza rejestracyjnego spółki oraz wyjaśnianie ewentualnych niezgodności. W takiej sytuacji, nikogo nie dziwi fakt, że bardziej opłacalne jest powierzenie rejestracji firmy w Anglii profesjonalnej firmie, która swoje wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie potrafi przełożyć na satysfakcjonującą obsługę swoich klientów. Kancelaria LTD Solutions zajmuje się rejestrowaniem spółek oraz zakładaniem firm w Anglii oraz innych krajach europejskich. Z nami swoją firmę zarejestrujesz szybko, sprawnie i bez dodatkowych kosztów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją spółki w Wielkiej Brytanii i zaoferujemy najdogodniejszy pakiet usług.

http://ltd-solutions.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/arrows_circle_check.svg

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

+48 666 303 520

biuro@ltd-solutions.pl