Gotowe Spółki, Sprzedaż Spółek Gdańsk

Gotowe Spółki, Sprzedaż Spółek Gdańsk

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to nie lada wyzwanie w każdej branży. Wiąże się z nieustannym załatwianiem formalności, a tym samym poświęcaniem dość dużej ilości czasu na sprawy urzędowe. Jeszcze trudniej jest na początku, podczas otwierania firmy, gdy nie do końca wiadomo, jakie kroki podjąć w pierwszej kolejności. W tym momencie warto zastanowić się nad zakupem gotowej spółki z o.o. Działanie to pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie działalności oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Nasza firma LTD Solutions zajmuje się profesjonalną sprzedażą gotowych spółek w Gdańsku.

Gotowe spółki Gdańsk?

Zakup gotowej spółki jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na czasie w kwestii rozpoczęcia prowadzenia własnej działalności gospodarczej. W przypadku jej przejęcia – za pracę można zabrać się już tego samego dnia. Na potrzeby Klienta w LTD Solutions oferujemy zarówno nowo założone spółki, jak i te posiadające już swoją historię.

Gwarantujemy, że sprzedawane przez nas spółki są w pełni gotowe do natychmiastowego rozpoczęcia pracy, a także posiadają wszystkie niezbędne elementy zgodne z polskim prawem. Wybierając LTD Solutions, nie musicie się Państwo martwić o:

  • uzyskanie numerów: REGON, NIP, VAT, KRS – niezbędnych do prowadzenia działalności,
  • założenie rachunku bankowego firmy,
  • pozostałe dokumenty rejestrowe wymagane w ramach Kodeksu Spółek Handlowych,

Klientom, którzy mają zamiar ubiegać się o leasing czy kredyt lub chcą brać udział w przetargach, proponujemy gotowe spółki z historią. Często mają już one zdolność kredytową, a także sprawiają, że firma okazuje się wiarygodniejsza w oczach potencjalnych kontrahentów. Naszą ofertę znajdziesz tutaj – Gotowe spółki czekają na Ciebie.

Sprzedaż spółek Gdańsk

Mamy najkorzystniejszą ofertę gotowych rozwiązań. Procedura sprzedaży rozpoczyna się od zarezerwowania konkretnej spółki przez Klienta oraz sporządzeniu przez LTD Solutions dokumentacji. Następnie dokonujemy sprzedaży przed notariuszem i tym samym przekazujemy niezbędne dokumenty potrzebne do prowadzenia działalności. Nic prostszego – zapraszamy do LTD Solutions! Sprzedaż spółek nigdy nie była taka prosta.

Sprawdź cennik

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

+48 666 303 520

biuro@ltd-solutions.pl