Gotowe spółki ze stażem – Kancelaria LTD

Zakup gotowej spółki pozwala przede wszystkim zaoszczędzić czas, gdyż nie muszą Państwo zakładać spółki od podstaw. Gotowe spółki posiadają już wszystkie niezbędne numery (KRS, NIP, Regon, VAT polski i europejski) i dają możliwość rozpoczęcia działalności „od ręki” – czyli od razu po ich zakupie.

Gotowe spółki

Alternatywą dla rejestracji firmy są gotowe spółki. Tego typu rozwiązanie spotyka się z ogromnym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców na całym świecie, głównie z tego względu, iż daje możliwość rozpoczęcia prowadzenia własnego biznesu w ciągu jednego dnia.

Czym są gotowe spółki?

Gotowe spółki z historią czy ze stażem stanowią firmy, które zostały założone w celu dalszej odsprzedaży. Są to przedsiębiorstwa w pełni zarejestrowane, posiadające REGON, NIP, numer KRS, a jeśli istnieje taka konieczność, w trakcie jednego dnia mogą zostać zarejestrowane jako podatnik VAT. Każda ze spółek została optymalnie skonfigurowana w ten sposób, aby nie wymagała nieustanego dokonywania zmian, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Decydując się na nabycie tego typu firmy można mieć pewność, że została ona prawidłowo zarejestrowana, posiada wszelkie niezbędne dokumenty rejestrowe i daje możliwość praktycznie natychmiastowego rozpoczęcia prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Gotowa Spółka bez VAT

2200 zł

Cena zawiera:

 • zakup 100% udziałów
 • przygotowanie dokumentów do KRS
 • kompleksową obsługę transakcji sprzedaży spółki
 • NIP,REGON,KRS
 • złożenie wniosku w KRS

Gotowa Spółka z VAT-UE

3000 zł

Cena zawiera:

 • zakup 100% udziałów
 • przygotowanie dokumentów do KRS
 • aktywny VAT oraz VAT-UE
 • NIP, REGON, KRS
 • kompleksową obsługę transakcji sprzedaży spółki
 • złożenie wniosku w KRS

Spółki ze stażem

Sprawdź

Wszystkie gotowe pod sprzedaż spółki z o.o. posiadają następującą dokumentację:

Umowę spółki

z zawartymi (wszystkimi możliwymi) kodami PKD

Nadany numer KRS
Nadany numer REGON
Nadany numer NIP
Nadany numer VAT / VAT UE

Cała procedura związana ze sprzedażą spółki zamyka się w przeciągu jednego dnia.

Krok I

Spotkanie z klientem

– omówienie szczegółów dotyczących transakcji
(możliwość poczynienia ustaleń także przez telefon)

Krok II

Przesłanie stosownych dokumentów

(możliwość wykorzystania drogi mailowej)

Krok III

Wizyta u notariusza

(obowiązkowe stawiennictwo członków zarządu spółki uprawnionych do jej reprezentowania)

Krok IV

Dokonanie zmian w KRS

Kancelaria LTD – Solutions oferuje Państwu sprzedaż gotowych spółek z o. o. z historią

czyli takich, które posiadają WSZELKĄ NIEZBĘDNĄ DOKUMENTACJĘ potrzebną do rozpoczęcia działalności od zaraz.

Gotowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Wszystkim klientom, którzy są zainteresowani prowadzeniem własnej działalności w krótszym, niż ma to zwykle miejsce, czasie, proponujemy zakup gotowej spółki. LTD Solutions z Poznania oddaje do Państwa dyspozycji zarówno nowo założone firmy, jak i gotowe spółki ze stażem oraz z historią działalności handlowej. Wszystkie podmioty zostały wyposażone w niezbędne do funkcjonowania numery, a ich działalność opiera się na zweryfikowanym wzorze umowy działalności gospodarczej. Każda oferowana przez nasze przedsiębiorstwo gotowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest wolna od zobowiązań firmowych i skarbowych, co zapewnia odpowiedni punkt umowy kupna-sprzedaży.

Dlaczego warto kupić gotową spółkę?

 • spółka daje Państwu możliwość rozpoczęcia działalności na terytorium całej Unii Europejskiej już w ciągu 24h (tzw. Gateway do UE)
 • spółka może być wykorzystywana przy zawieraniu umów czy wystawianiu faktur,
 • zakup spółki może znacznie polepszyć kondycję finansową Państwa firmy,
 • czyste spółki są niezwykle pomocne przy wnioskowaniu o różnego rodzaju dotacje,
 • spółki dają możliwość założenia konta bankowego w niemal każdej walucie wymienialnej,
 • spółki posiadają bardzo szeroki zakres przedmiotu działalności (PKD) przy pozostawieniu możliwości jego edytowania wedle życzenia,
 • wiążą się z możliwością skonstruowania elastycznej, dopasowanej do potrzeb umowy zakupu spółki,

Gotowe spółki z o.o. na sprzedaż

Posiadanie spółki z o.o. w wielu sytuacjach może okazać się znacznie bardziej opłacalne niż inne formy prowadzenia działalności gospodarczej. Nie od dzisiaj wiadomo, że każdy rodzaj firmy podlega odrębnym regulacjom prawnym i musi zmagać się z pewnymi ograniczeniami. Spółka stanowi jedną z najbardziej popularnych form prowadzenia biznesu w wielu krajach na całym świecie, która daje przedsiębiorcom znacznie szersze perspektywy, równocześnie zapewniając różne udogodnienia związane z kwestiami podatkowymi czy rozliczeniowymi.

Biorąc pod uwagę wszystkie korzyści, coraz większa liczba firm decyduje się na przekształcenie w spółkę. Jednak jest to proces czasochłonny i wymagający sporych nakładów finansowych, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma LTD Solutions z oferuje gotowe spółki na terenie Poznania i wielu innych miast w Polsce. Zachęcamy do zakupu gotowej spółki z VAT, z historią działalności handlowej, a także z kilkuletnim stażem, które budzą spore zaufanie wśród kontrahentów. Każda gotowa spółka pozwala od razu ruszyć z własnym biznesem, bez konieczności zmagania się ze skomplikowanymi procedurami rejestracyjnymi, które zostały już przeprowadzone.

Dlaczego warto skorzystać z oferty sprzedaży gotowych spółek z o.o. w LTD Solutions?

Nasza kancelaria oferuje:

 • atrakcyjne ceny sprzedaży gotowych spółek,
 • 100% udziałów w spółce,
 • wliczenie w cenę wszelkich opłat dodatkowych,
 • szeroki zakres działalności sprzedawanych spółek,
 • sprzedaż spółki gotowej do swobodnego świadczenia usług na terenie całej Unii Europejskiej,
 • przy zakupie spółki gotowe usługi dodatkowe takie jak wirtualne biuro.

Jeśli interesują Państwa nasze gotowe spółki na sprzedaż w Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Krakowie, a także spółki za granicą, zapraszamy do kontaktu!

Zapewniany, że każdą gotową spółkę dostosujemy do Państwa potrzeb i indywidualnych preferencji (poprzez zmianę nazwy, siedziby czy kodów PKD).

Oferujemy gotowe spółki z Poznania, Krakowa, Łodzi i wielu innych miast Polski.

Zakup gotowej spółki ma bardzo wiele zalet. Umożliwia prawie że natychmiastowe rozpoczęcie funkcjonowania biznesu, także na terenie Unii Europejskiej (tzw. EU gateway). Prowadzenie takiej formy działalności wymaga jednak korzystania ze specjalistycznych usług księgowych.

Kancelaria finansowa LTD Solutions zapewnia profesjonalną obsługę prawną firm. Obojętnie, czy decydują się Państwo na nabycie gotowej spółki w ramach naszej oferty, czy też szukają odpowiedzialnego podmiotu, który zajmie się usługami księgowymi, w każdym przypadku gwarantujemy pełne wsparcie.

Dodatkowe usługi podczas zakupu gotowej spółki – usługi wirtualnego biura

Oprócz tradycyjnych obowiązków związanych z obsługiwaniem działalności gospodarczej, które LTD Solutions bierze całkowicie na siebie, proponujemy Państwu również wirtualne biuro. To coraz popularniejsze rozwiązanie, które sprzyja celom finansowo-reprezentacyjnym. Adres może być zarejestrowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Czynnik ten będzie pozytywnie wpływać na to, w jaki sposób odbierana jest Państwa działalność.

Wejście w posiadanie specjalnie przygotowanej spółki, możliwość skorzystania z usług księgowych, a także wirtualnego biura – te i inne świadczenia możemy dla Państwa zrealizować.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

+48 666 303 520

biuro@ltd-solutions.pl