W przeciwieństwie do Polski nasi południowi sąsiedzi kreują coraz korzystniejsze warunki dla przedsiębiorców – tak krajowych, jak i zagranicznych. Dlatego też można zauważyć trend przerejestrowywania spółek w czeskiej i słowackiej jurysdykcji. Korzystają z tej opcji zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe firmy.

Prezentujemy Państwu możliwość zakupu gotowych spółek czeskich i słowackich, jak i usługę pomocy w zakładaniu i rejestracji firm w tych krajach. Gwarantujemy najatrakcyjniejszą ofertę, a także kompleksową pomoc w zakresie wszelkich czynności urzędowych, związanych z tworzeniem nowej firmy.

Charakterystyka spółki S.R.O.

Odpowiednikiem polskiej spółki z o.o. jest w Czechach i na Słowacji oznaczenie s.r.o. . Najbardziej popularne spółki do zakupu to spółki “ready made”, spowodowane jest to tym , że koszty zakupu gotowych podmiotów są prawie takie same jak założenie nowej spółki, przy czym głównym plusem ready-made spółki jest, iż można działać w imieniu spółki już w dzień zakupu.W spółkach Czeskich wymagane są dwa stanowiska : wspólnik oraz dyrektor, może je stanowić ta sama osoba w przypadku spółek jednoosobowych. Dyrektor jest odpowiedzialny za zobowiązania spółki.

 • Podatek dochodowy osób prawnych – Czechy 19% / Słowacja 22%
 • Podatek VAT – Czechy 21% / Słowacja 20%
 • Podatek dochodowy od osób fizycznych – Czechy 15% / Słowacja 19% i 25%
 • Podatek u źródła od dywidend – Czechy 15% / Słowacja 7%
Ile kosztuje spółka LTD?

Cennik

Pakiet rejestracyjny

/

/

 • wycena indywidualna

Zakres usług

Istnieje możliwość zawierania umów sprzedaży spółek na terenie Polski lub w Czechach, oferujemy również spotkania konsultacyjne dla osób zainteresowanych rozpoczęciem działalności za pomocą spółki w Czechach lub Słowacji.

Osoby zainteresowane zakupem samochodu w Czechach lub Słowacji zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania szczegółowej oferty i przebiegu procedur.

Zarezerwuj swoją spółkę

Wybierz spółkę dostępną w jednym z poniższych krajów

Nie znalazłeś interesującego Cię spółki?

Nic nie szkodzi! Zarezerwuj już teraz spółkę z dowolnego miasta, a my zmienimy dla Ciebie siedzibę bez żadnych dopłat!

Formularz

Szybki kontakt

  .

  Gotowa spółka S.R.O. słowacka lub czeska – zalety tego rozwiązania

  System podatkowy obu tych państw jest przyjazny dla przedsiębiorców. Przede wszystkim jest dużo mniej formalności, jakie należy spełnić, by firma mogła funkcjonować. Zarówno w Czechach, jak i na Słowacji spółki są obciążone niższymi podatkami (szczególnie w przypadku podatku od dywidendy). Republika Czeska dodatkowo ma podpisaną z Polską umowę dot. unikania podwójnego opodatkowania.

  Oba kraje mają również niższe stawki podatku VAT, za to mają wyższe progi kwoty wolnej od tej daniny. Dodatkowo istnieje szeroka wariacja odliczania tego podatku od zakupu środków pomocniczych dla firmy (jak samochody i paliwo do nich). Korzystne warunki wynikają z faktu chęci pozytywnej stymulacji rozwoju gospodarki, zamiast ścigania spółek podatków, jak ma to miejsce w Polsce.

  Dodatkowym atutem obu krajów jest doskonale rozwinięta infrastruktura i bliskość zarówno do Polski (w tym najważniejszych miast jak Wrocław, Katowice, Kraków), jak i wielu innych partnerów handlowych, jak Niemcy, Austria czy Węgry.

  Na uwagę zasługuje też fakt, że zamiast rejestracji nowej spółki, inwestorzy częściej decydują się na zakup gotowych działalności. Jest to związane z tym, że cena firmy „ready made”, czyli takiej, która jest gotowa do działania, jest porównywalna z kosztem procesu rejestracji i zakładania przedsiębiorstwa.

  Rejestracja firm w Czechach, Słowacji – kompleksowe wsparcie

  Proponujemy Państwu szeroką pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej na obszarze Czeskiej i Słowackiej Republiki. Proponujemy też szeroki wybór firm „ready made”, dzięki czemu będziecie Państwo mogli niemal od razu cieszyć się działającą już spółką.

  Warunki prawne związane z prowadzeniem czeskich i słowackich firm

  Jeśli więc poszukujecie Państwo firmy, która zajmuje się zakładaniem, rejestracją, a także sprzedażą gotowych przedsiębiorstw w Wielkiej Brytanii, to zachęcamy do współpracy. Gwarantujemy pełen profesjonalizm w prowadzeniu odpowiednich czynności urzędowych, dzięki którym staniecie się posiadaczami jednej z angielskich działalności gospodarczych – niezależnie, czy była już gotowa czy też dopiero zostanie założona. Jednocześnie możemy zaoferować preferencyjne ceny, dzięki czemu koszt takiej operacji nie będzie obciążeniem dla Państwa budżetu.

  Opinie

  Przeczytaj opinie zadowolonych klientów:

  Kupiliśmy spółkę stażową pod pewien projekt - bardzo szybka i fachowa pomoc. Błyskawiczna obsługa transakcji i elastyczne podejście do klienta. POLECAMY!

  WWS Sp. z o.o.

  Konsultanci LTD Solutions pomogli nam wybrać odpowiednią formę prowadzenia działalności gospodarczej, przejęliśmy od nich spółkę kilkuletnią - zakup gotowej spółki trwał 2 godziny! Teraz cieszymy się zrealizowanym projektem. Polecamy!

  ECG sp. z o.o.

  Spółkę kupiłam 3 tygodnie temu - prowadzę księgowość i wirtualne biuro w firmie LTD SOLUTIONS - jestem bardzo zadowolona, księgowość fachowa i pomocna!

  Ewa Gospodarczyk

  Usługi dla twojej firmy

  W ofercie LTD Solutions
  znajdą Państwo

  Gotowe spółki

  Gotowe spółki z o.o. oferujemy w atrakcyjnych cenach i na przejrzystych zasadach.

  Szczegóły Icon

  Spółki zagraniczne

  Gotowe spółki z o.o. oferujemy w atrakcyjnych cenach i na przejrzystych zasadach.

  Szczegóły Icon

  Rejestracja spółek

  Gotowe spółki z o.o. oferujemy w atrakcyjnych cenach i na przejrzystych zasadach.

  Szczegóły Icon

  Wirtualne Biuro

  Gotowe spółki z o.o. oferujemy w atrakcyjnych cenach i na przejrzystych zasadach.

  Szczegóły Icon
  Zadzwoń +48 666 303 520

  Zainteresowany ofertą
  LTD Solutions?

  News & Blog

  Najnowsze wpisy z bloga

  Dowiedz się więcej na temat spółek z o.o. oraz spółek zagranicznych

  Rejestracja spółki

  Jakie są sposoby na rejestrację spółki w Polsce przez cudzoziemca?

  Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez cudzoziemca on-line Rejestracja spółki on-line przez cudzoziemca

  Spółki dla obcokrajowców

  Czy cudzoziemiec może założyć spółkę w Polsce?

  Nie od dziś wiadomo, że Polska, oceniając ją pod kątem możliwości prowadzenia i rozwoju biznesu stała się

  FAQ

  Kupno spółki – Ile kosztuje gotowa spółka?

  Kupno spółki – Ile kosztuje gotowa spółka? W zależności od konkretnych parametrów cena spółki