Rozpoczęcie działalności gospodarczej na własną rękę i to niezależnie od rodzaju branży stanowi nie lada wyzwanie, bowiem wiąże się z koniecznością załatwienia szeregu żmudnych formalności oraz poświęceniem olbrzymiej ilości czasu na sprawy urzędowe! Jeśli pragną Państwo rozpocząć działalność z siedzibą w Katowicach, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią LTD Solutions!

Ile kosztuje gotowa spółka?

Cennik

Cała procedura związana ze sprzedażą spółki zamyka się w przeciągu jednego dnia.

Gotowa spółka bez VAT

1999/zł

/

 • Nadane numery NIP, REGON, KRS
 • Bez historii, długów i zobowiązań
 • Przygotowanie dokumentów do KRS
 • Kompleksową obsługę transakcji sprzedaży spółki
 • Złożenie wniosku w KRS
 • Kapitał zakładowy należy zabezpieczyć we własnym zakresie
Wybór klientów

Gotowa spółka z VAT-EU

2999/zł

/

 • Nadane numery NIP, REGON, KRS
 • Aktywny VAT oraz VAT-UE
 • Bez historii, długów i zobowiązań
 • Przygotowanie dokumentów do KRS
 • Kompleksową obsługę transakcji sprzedaży spółki
 • Złożenie wniosku w KRS
 • Kapitał zakładowy należy zabezpieczyć we własnym zakresie

Gotowa spółka ze stażem

od4999/zł

od/

 • Staż od 6 miesięcy do kilku lat
 • Nadane numery NIP, REGON, KRS
 • Bez historii, długów i zobowiązań
 • Przygotowanie dokumentów do KRS
 • Kompleksową obsługę transakcji sprzedaży spółki
 • Złożenie wniosku w KRS
 • Kapitał zakładowy należy zabezpieczyć we własnym zakresie

Dlaczego gotowa spółka z o.o. z Katowic?

W początkowej fazie otwierania firmy bardzo często natrafiają Państwo na nieoczekiwane i nieprzewidziane przeszkody, nie posiadając przy tym dokładnej wiedzy co robić, aby szybko je pokonać i móc rozpocząć działania na rynku usług…Jeśli złożyli Państwo poprawnie cały komplet wymaganych dokumentów, a ostatecznie Państwa wniosek i tak utknął na którymś z etapów rozpatrywania, jest to znak, że warto zwrócić się do nas o pomoc!Specjaliści Kancelarii LTD Solutions pomogą Państwu uniknąć szeregu błędów, opóźniających wystartowanie ze swoim biznesem.Chcąc oszczędzić swój czas i pieniądze, warto zastanowić się nad szerokimi możliwościami jakie zapewniają gotowe spółki kapitałowe z siedzibą w Katowicach.

Jak nabyć gotową spółkę z o.o. z siedzibą w Katowicach?

Po pierwsze – zakup gotowej spółki z o. o. z siedzibą w Katowicach jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którym zależy na czasie – stanowi bowiem najszybszą z dostępnych możliwości rozpoczęcia działalności gospodarczej.Przejmując jeden z takich podmiotów pod użytek własnej działalności gospodarczej, z dnia na dzień będą Państwo w stanie rozpocząć przedsiębiorcze działania.

Po drugie – wybór tej formy działalności gospodarczej jest całkowicie legalny, a nasi Klienci, w tym kupujący gotową spółkę w Katowicach, oprócz dowodu zakupu, każdorazowo otrzymują wszystkie niezbędne i potrzebne do dalszej działalności dokumenty księgowe.

Ponadto, nasi Klienci nie muszą się również przejmować:

 • uzyskaniem niezbędnych do rozpoczęcia działalności numerów (NIP, REGON, VAT, VAT – UE i KRS),
 • założeniem firmowego rachunku bankowego,
 • pozostałą dokumentacją rejestrową, wymaganą na podstawie obowiązujących przepisów prawa, w szczególności prawa spółek handlowych;
Każdy, oferowany przez nas na sprzedaż, gotowy do podjęcia działalności podmiot gospodarczy posiada je już na starcie!

Po trzecie – nabycie gotowej spółki z siedzibą w Katowicach z udokumentowaną przeszłością będzie niezwykle pomocne dla tych Klientów, którzy mają zamiar ubierać się o leasing samochodowy czy pożyczkę bankową tudzież kredyt bądź też chcącym wziąć udział w oficjalnych przetargach i licytacjach.Spółki takie posiadają wysoką zdolność kredytową, a także pomagają wytworzyć wiarygodniejszy odbiór biznesu w oczach potencjalnych kontrahentów.

Wszystkie gotowe pod sprzedaż spółki z o.o. posiadają następującą dokumentację:

Umowę spółki

z zawartymi (wszystkimi możliwymi) kodami PKD

Niezbędne numery rejestrowe

KRS, REGON i NIP

Spółka VAT/EU

z historią lub bez

Formularz

Szybki kontakt

  .

  Co warto wiedzieć przed zakupem gotowej spółki z Katowic

  Katowice nie odstają pod tym względem od największych miast na biznesowej mapie Polski, a ilość firm zajmująca się handlem gotowymi podmiotami gospodarczymi wrasta każdego roku.Tym bardziej należy pamiętać o tym, aby decyzja o zakupie gotowej spółki z o. o. była podjęta w sposób przemyślany i obarczona jak najwęższym marginesem błędu!Zakup gotowych spółek w Katowicach będzie bardzo korzystnym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którym zależy na czasie i którzy chcą ograniczyć swój osobisty udział w biurokratycznych procedurach wyłącznie do niezbędnego minimum.Przy jej pomocy staniecie się Państwo właścicielami swojego upragnionego biznesu (już w momencie parafowania i finalnego podpisania umowy), dzięki czemu niezwłocznie rozpoczniecie w pełni legalną działalność na własny rachunek!

  Zanim złożą jednak Państwo sygnaturę na umowie sprzedaży udziałów wybranego podmiotu gospodarczego, warto uprzednio sprawdzić jaką historią cieszy się wybrana przez Państwa, gotowa spółka z o. o.

  Nie ma chyba nic gorszego w biznesie od negatywnej reputacji firmy już na samym początku jej działania!W przypadku „złej prasy” danej spółki, lepiej będzie budować zaufanie do własnego przedsiębiorstwa od podstaw i wystartować na rynku usług z czystą kartą.Jeśli jednak prestiż danej spółki jest Państwu niezbędny, warto postawić na pewne i bezpieczne rozwiązanie jakim jest zakup gotowej spółki z kilkuletnią historią od Kancelarii LTD Solutions.

  Dzięki naszym gotowym podmiotom zdobędą Państwo spółkę, który wzbudzi szacunek u potencjalnych kontrahentów i pomoże rozwinąć skrzydła na terenie Katowic i okolic, prowadząc do upragnionego sukcesu!

  Sprzedaż gotowych spółek Katowice - z VAT czy bez VAT?

  Decydując się na nabycie gotowej spółki przy pomocy Kancelarii LTD Solutions, mają Państwo pewność, że otrzymają w pełni zarejestrowany podmiot gospodarczy wraz z całym kompletem niezbędnej dokumentacji, potrzebnej do legalnego prowadzenia działalności gospodarczej.Kancelaria LTD Solutions posiada prawdopodobnie najkorzystniejszą ofertę na lokalnym rynku dla wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą lub chcą prowadzić swoje interesy na terenie miasta Katowic.

  Sprzedaż gotowych spółek z o. o. z siedzibą w Katowicach to nasza propozycja gotowego rozwiązania w postaci istniejącego przedsiębiorstwa z nadanymi numerami REGON, KRS i oczywiście NIP oraz szerokim zakresem kodów PKD, dostosowanych do charakteru tudzież profilu prowadzonego przez Państwa biznesu.

  Wielu spośród naszych Klientów decyduje się działać na terenie Katowic z uwagi na wyżej wymienione, liczne udogodnienia, jakie niesie za sobą prowadzenie firmy w oparciu o tę formę prawną – spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.Cała procedura sprzedaży gotowej spółki za pośrednictwem Kancelarii LTD Solutions rozpoczyna się od zarezerwowania przez Klienta konkretnej spółki oraz sporządzenia przez nas potrzebnej dokumentacji. Następnie niezwłocznie przystępujemy do finalizacji transakcji przez podpisanie umowy przed notariuszem oraz przekazujemy nowemu właścicielowi wszelkie niezbędne dokumenty, potrzebne do rozpoczęcia działalności przy całkowitym poszanowaniu obowiązującego prawa.

  Pragniemy również przypomnieć, że pracownicy Kancelarii LTD Solutions oferują kompleksowe doradztwo pod kątem oceny tudzież doboru najbardziej adekwatnej formy prawnej prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce, dokonanej właśnie pod kątem profilu i rodzaju Państwa działalności, z uwzględnieniem najbardziej optymalnej formy opodatkowania Państwa biznesu.

  Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź oferty na:

  Zarezerwuj swoją spółkę

  Wybierz spółkę dostępną w jednym z pozostałych miast

  11

  Warszawa

   4

   Wrocław

    6

    Kraków

     3

     Gdańsk

      2

      Katowice

       12

       Poznań

        1

        Gdynia

         1

         Bielsko-Biała

          1

          Białystok

           1

           Bydgoszcz

            1

            Częstochowa

             1

             Łódź

              1

              Lublin

               1

               Olsztyn

                2

                Radom

                 1

                 Rzeszów

                  1

                  Szczecin

                   1

                   Toruń

                    Nie znalazłeś interesującego Cię miasta?

                    Nic nie szkodzi! Zarezerwuj już teraz spółkę z dowolnego miasta, a my zmienimy dla Ciebie siedzibę bez żadnych dopłat!

                    Procedura

                    Jak wygląda proces zakupu?

                    Spotkanie z klientem

                    omówienie szczegółów dotyczących transakcji (możliwość poczynienia ustaleń także przez telefon)

                    Wybór spółki

                    Doradztwo w wyborze spółki, która odpowiada Twoim kryteriom

                    Przesłanie stosownych dokumentów

                    (możliwość wykorzystania drogi mailowej)

                    Wizyta u notariusza

                    (obowiązkowe stawiennictwo członków zarządu spółki uprawnionych do jej reprezentowania)

                    Wysłanie wniosków do KRS i CRBR

                    Dokonanie zmian w KRS

                    Właśnie zostałeś właścicielem spółki!

                    Opinie

                    Przeczytaj opinie zadowolonych klientów:

                    Kupiliśmy spółkę stażową pod pewien projekt - bardzo szybka i fachowa pomoc. Błyskawiczna obsługa transakcji i elastyczne podejście do klienta. POLECAMY!

                    WWS Sp. z o.o.

                    Konsultanci LTD Solutions pomogli nam wybrać odpowiednią formę prowadzenia działalności gospodarczej, przejęliśmy od nich spółkę kilkuletnią - zakup gotowej spółki trwał 2 godziny! Teraz cieszymy się zrealizowanym projektem. Polecamy!

                    ECG sp. z o.o.

                    Spółkę kupiłam 3 tygodnie temu - prowadzę księgowość i wirtualne biuro w firmie LTD SOLUTIONS - jestem bardzo zadowolona, księgowość fachowa i pomocna!

                    Ewa Gospodarczyk

                    Usługi dla twojej firmy

                    W ofercie LTD Solutions
                    znajdą Państwo

                    Gotowe spółki

                    Gotowe spółki z o.o. oferujemy w atrakcyjnych cenach i na przejrzystych zasadach.

                    Szczegóły Icon

                    Spółki zagraniczne

                    Gotowe spółki z o.o. oferujemy w atrakcyjnych cenach i na przejrzystych zasadach.

                    Szczegóły Icon

                    Rejestracja spółek

                    Gotowe spółki z o.o. oferujemy w atrakcyjnych cenach i na przejrzystych zasadach.

                    Szczegóły Icon

                    Wirtualne Biuro

                    Gotowe spółki z o.o. oferujemy w atrakcyjnych cenach i na przejrzystych zasadach.

                    Szczegóły Icon
                    Zadzwoń +48 666 303 520

                    Zainteresowany ofertą
                    LTD Solutions?

                    News & Blog

                    Najnowsze wpisy z bloga

                    Dowiedz się więcej na temat spółek z o.o. oraz spółek zagranicznych

                    Rejestracja spółki

                    Jakie są sposoby na rejestrację spółki w Polsce przez cudzoziemca?

                    Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez cudzoziemca on-line Rejestracja spółki on-line przez cudzoziemca

                    Spółki dla obcokrajowców

                    Czy cudzoziemiec może założyć spółkę w Polsce?

                    Nie od dziś wiadomo, że Polska, oceniając ją pod kątem możliwości prowadzenia i rozwoju biznesu stała się

                    Porady

                    Jak założyć oddział spółki / firmy zagranicznej w Polsce?

                    Zgodnie z obowiązującymi zasadami prawa polskiego, zagraniczny przedsiębiorca, w celu wykonywania działalności gospodarczej na terenie